Kwadrat 3.6 x 3.6 x 3.6 x 3.6m. Antarcyt
  • Kwadrat 3.6 x 3.6 x 3.6 x 3.6m. Antarcyt
  • Kwadrat 3.6 x 3.6 x 3.6 x 3.6m. Antarcyt
  • Kwadrat 3.6 x 3.6 x 3.6 x 3.6m. Antarcyt
  • Kwadrat 3.6 x 3.6 x 3.6 x 3.6m. Antarcyt

Kwadrat 5,0 x 5,0 x 5,0 x 5,0m

1 082,90 zł
Brutto
Żagiel wodoodporny Nesling DREAMSAIL jest elegancki, modny i bardzo wygodny w użytkowaniu. Zapewnia przyjemny cień, a także umożliwia spędzanie czasu w ogrodzie i na tarasie nawet podczas deszczowej pogody. Zalety żagla wodoodpornego: - wodoodporny materiał: poliester z powłoką PU (poliuretanową) o gramaturze 220 g/m2 - 2-letnia gwarancja na materiał - ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV - możliwość korzystania z żagla przez cały sezon wiosenno-letni (od kwietnia do października) - zapewnia chłód w upalne dni - proste czyszczenie - łatwy samodzielny montaż dzięki filmikom instruktażowym na kanale YouTube Nesling - brak problemów z niewygodną podstawą parasola przeciwsłonecznego!
Kolor
Ilość

  • Przy zamówieniu powyżej 500 złotych dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą mniej niż 30 kg i są krótsze niż 2 m. Koszt dostawy produktów niespełniających tych warunków podlega indywidualnej wycenie. Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony. Przy zamówieniu powyżej 500 złotych dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą mniej niż 30 kg i są krótsze niż 2 m. Koszt dostawy produktów niespełniających tych warunków podlega indywidualnej wycenie. Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony.
  • Zwracane towary muszą być kompletne w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony. Zwracane towary muszą być kompletne w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony.
Żagiel wodoodporny Nesling DREAMSAIL jest elegancki, modny i bardzo wygodny w użytkowaniu. Zapewnia przyjemny cień, a także umożliwia spędzanie czasu w ogrodzie i na tarasie nawet podczas deszczowej pogody.

Zalety żagla wodoodpornego:
- wodoodporny materiał: poliester z powłoką PU (poliuretanową) o gramaturze 220 g/m2
- 2-letnia gwarancja na materiał
- ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV
- możliwość korzystania z żagla przez cały sezon wiosenno-letni (od kwietnia do października)
- zapewnia chłód w upalne dni
- proste czyszczenie
- łatwy samodzielny montaż dzięki filmikom instruktażowym na kanale YouTube Nesling
- brak problemów z niewygodną podstawą parasola przeciwsłonecznego!
Nesling
N501-022-45