czwartek, 21 Czerwiec 2018
Strona główna / Osłony zewnętrzne / Ocieplają, izolują – postaw na rolety zewnętrzne

Ocieplają, izolują – postaw na rolety zewnętrzne

Izolują od hałasu, kontrolują ilość światła, chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz utratą ciepła – mowa o okiennych roletach zewnętrznych.

Rolety zewnętrzne marki Okpol nie tylko  poprawiają bezpieczeństwo. Latem chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem wnętrz, kontrolując tym samym temperaturę na poddaszu. Zimą mają bardzo ważne zadanie ochrony przed znaczną utratą ciepła. Rolety pozwalają kontrolować ilość światła w pomieszczeniach zapewniając komfort o każdej porze dnia i nocy, izolują także od niechcianych hałasów dochodzących z zewnątrz.

Do wyboru użytkowników pozostają 3 rodzaje rolet. Pierwszą opcją jest roleta ARZS zasilana bateriami solarnymi, która funkcjonuje bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej (montaż bez zbędnego okablowania). Drugą opcją do wyboru jest roleta zasilana elektrycznie, której niewątpliwą zaletą jest możliwość połączenia ze sterownikami większości dostępnych systemów inteligentnych. Trzecim rodzajem są natomiast rolety manualne, obsługiwane za pomocą korby, otwierane i zamykane wyłącznie przy otwartym oknie.

 

fot_okpol_roleta_zewnetrzna_arzm_arzeRoleta zewnętrzna

Producent: Okpol

Rodzaje zasilania: solarne, elektryczne, manualne (ręczne sterowanie)

Wymiary: pasujące do standardowych okien

Cena: od 1216,47zł brutto

Zobacz rówież

Wybieramy rolety wewnętrzne

Rolety to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych zasłon. Zapewniają prywatność, chronią przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń. W sklepach znajdziemy różne ich modele. Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Partnerzy