Strona główna / Osłony zewnętrzne / Nowy Trendbook od firmy Franc Gardiner

Nowy Trendbook od firmy Franc Gardiner

Lider produkcji osłon okiennych i rozwiązań dekoracyjnych Franc Gardiner po raz kolejny przygotował dla swoich klientów publikację z wybranymi trendami wnętrzarskimi roku.

Osłony okna i dekoracje mogą być modnym dodatkiem do wnętrz – udowadnia Franc Gardiner, który stawia na produkty na miarę dopasowane do indywidualnych potrzeb. By inspirować klientów przy zmianie wystroju wnętrza, firma przygotowuje specjalnego Trendbooka. Teraz ukazała się kolejna edycja publikacji.

Wabi-Sabi, aranżacja w kolorze Ultra Violet, czar lat 50-tych i wnętrza w klimacie Zen – to jedne z rozdziałów Trendbooka 2018 od Franc Gardiner. Znajdziemy w nim 12 wybranych trendów wnętrzarskich podzielonych na 12 rozdziałów w formie jednej inspiracji na każdy miesiąc roku. Ponadto każdy rozdział posiada praktyczny dodatek – planszę z kalendarzem.

Trendbook jest dostępny w formie elektronicznej na stronie: www.francgardiner.com, (ikona w prawym górnym rogu strony).

 

źródło: Franc Gardiner

 

Zobacz rówież

Wybieramy rolety wewnętrzne

Rolety to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych zasłon. Zapewniają prywatność, chronią przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń. W sklepach znajdziemy różne ich modele. Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Partnerzy