Maszt z elastycznym oczkiem
  • Maszt z elastycznym oczkiem
  • Maszt z elastycznym oczkiem
  • Maszt z elastycznym oczkiem
  • Maszt z elastycznym oczkiem

Maszt z elastycznym oczkiem

699,00 zł
Brutto

Maszt z elastycznym oczkiem jest wykonany z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na kolor antracytowy.

UWAGA! Przesyłka ma niestandardowy wymiar, ponieważ długość masztu przekracza 200 cm.

Ilość

  • Przy zamówieniu powyżej 500 złotych dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą mniej niż 30 kg i są krótsze niż 2 m. Koszt dostawy produktów niespełniających tych warunków podlega indywidualnej wycenie. Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony. Przy zamówieniu powyżej 500 złotych dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą mniej niż 30 kg i są krótsze niż 2 m. Koszt dostawy produktów niespełniających tych warunków podlega indywidualnej wycenie. Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony.
  • Zwracane towary muszą być kompletne w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony. Zwracane towary muszą być kompletne w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony.

Wykorzystując maszt do żagla przeciwsłonecznego, można łatwo i szybko zamontować jeden z jego rogów. Do oka na maszcie doczepia się karabińczyk (N316-2) albo śrubę rzymską M8 (M316-11) lub M10 (M316-1), odpowiednio napinającą żagiel. Dzięki przesuwaniu elastycznego oczka można regulować nachylenie żagla, zmieniając tym samym kąt padania cienia. 

Wymiary masztu: 7 x 7 x 250 cm. 

Maszt jest wykorzystywany tylko do mocowania żagli COOLFIT oraz DREAMSAIL.

Nesling
N100-070-250 DD