Szyna z wózkiem
  • Szyna z wózkiem
  • Szyna z wózkiem

Szyna z wózkiem

220,20 zł
Brutto

Szyna z wózkiem jest mocowana do drewnianej belki, będącej samodzielnym elementem stojącym. 

Ilość

  • Przy zamówieniu powyżej 500 złotych dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą mniej niż 30 kg i są krótsze niż 2 m. Koszt dostawy produktów niespełniających tych warunków podlega indywidualnej wycenie. Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony. Przy zamówieniu powyżej 500 złotych dostawa jest darmowa, pod warunkiem, że zamówione produkty ważą mniej niż 30 kg i są krótsze niż 2 m. Koszt dostawy produktów niespełniających tych warunków podlega indywidualnej wycenie. Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony.
  • Zwracane towary muszą być kompletne w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony. Zwracane towary muszą być kompletne w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). Więcej w zakładce Wysyłka i zwrot na dole strony.

Do wózka doczepia się jeden z rogów żagla. Służy do tego śruba rzymska M8 (M316-11) lub śruba rzymska M10 (M316-1). Ruchomy wózek przesuwany po szynie pozwala na regulację nachylenia żagla, a co za tym idzie – zmianę kąta padania cienia.

Szyna ma długość 1 metra.

Łączniki Nesling wykorzystywane są wyłącznie do mocowania żagli COOLFIT oraz DREAMSAIL.

Nesling
N200-1